95 000 €
2317 €/m²
Property 63986 photo 1
Property 63986 photo 2
Property 63986 photo 3
Property 63986 photo 4
Property 63986 photo 5
Property 63986 photo 6
Property 63986 photo 7
Property 63986 photo 8
Property 63986 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1965
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 41 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, ısıtma, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 1492 €/m²
  • Nesne kodu 64511
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
99 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 64657
  • Metrekare 27 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 64658
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Seçkin Satılık
110 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 64930
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 1
Satılık
102 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 65281
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1
Satılık
99 000 € 4304 €/m²
  • Nesne kodu 65453
  • Metrekare 23 m²
  • Rooms 1
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 65508
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
115 000 € 3833 €/m²
  • Nesne kodu 65526
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1
Satılık
100 000 € 1923 €/m²
  • Nesne kodu 65572
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
95 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 65708
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği