990 000 €
2281 €/m²
Property 63088 photo 1
Property 63088 photo 2
Property 63088 photo 3
Property 63088 photo 4
Property 63088 photo 5
Property 63088 photo 6
Property 63088 photo 7
Property 63088 photo 8
Property 63088 photo 9
Property 63088 photo 10
Property 63088 photo 11
Property 63088 photo 12
Property 63088 photo 13
Property 63088 photo 14
Property 63088 photo 15
Property 63088 photo 16
Property 63088 photo 17
Property 63088 photo 18
Property 63088 photo 19
Property 63088 photo 20
Property 63088 photo 21
Property 63088 photo 22
Property 63088 photo 23
Property 63088 photo 24
Property 63088 photo 25
Property 63088 photo 26
Property 63088 photo 27
Property 63088 photo 28
Property 63088 photo 29
Property 63088 photo 30
Property 63088 photo 31
Property 63088 photo 32
Property 63088 photo 33
Property 63088 photo 34
Property 63088 photo 35
Property 63088 photo 36

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1987
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 17
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 17
  • Bedrooms: 17
  • WCs: 17
  • Denize mesafe: 350 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam
  • İç merdiven

Açıklama

Pieria’da satılık 434 metrekare otel. Otelin 4 oluşmaktadır, zemin kat 5 yatak odası, 5 duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, 4 duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 4 yatak odası, 4 duşlu tuvalet mevcuttur. 3. kat 4 yatak odası, 4 duşlu tuvalet mevcuttur. Otel ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 480 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 30300
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 100 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 31789
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
900 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 39211
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 000 000 € 1769 €/m²
  • Nesne kodu 39212
  • Metrekare 565 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
1 000 000 € 1298 €/m²
  • Nesne kodu 42650
  • Metrekare 770 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42940
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 200 000 € 1438 €/m²
  • Nesne kodu 43399
  • Metrekare 834 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
880 000 € 977 €/m²
  • Nesne kodu 49914
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 350 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 55959
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
800 000 € 1097 €/m²
  • Nesne kodu 59620
  • Metrekare 729 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği