650 000 € 475 000 €
28 €/m²
Property 63073 photo 1
Property 63073 photo 2
Property 63073 photo 3
Property 63073 photo 4
Property 63073 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 40 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5,4 km
  • Havaalanına uzaklık: 43,4 km

Açıklama

Satılık Arsa 16658 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
735 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30343
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
750 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 32035
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Nesne kodu 32160
  • Metrekare 1294 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
800 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 32252
  • Metrekare 13722 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
650 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 32334
  • Metrekare 11842 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
600 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 32335
  • Metrekare 6340 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
566 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 32415
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
800 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 32800
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
550 000 € 407 €/m²
  • Nesne kodu 33356
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
700 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 33666
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği