853 000 €
725 €/m²
Property 63066 photo 1
Property 63066 photo 2
Property 63066 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 50 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 118 km

Açıklama

Satılık Arsa 1175 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Nesne kodu 36983
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
765 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 37496
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
940 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37512
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
750 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 38074
  • Metrekare 4520 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
750 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 38075
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
750 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 38096
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 227 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 38407
  • Metrekare 24820 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 38750
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 38769
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği