170 000 €
2000 €/m²
Property 63039 photo 1
Property 63039 photo 2
Property 63039 photo 3
Property 63039 photo 4
Property 63039 photo 5
Property 63039 photo 6
Property 63039 photo 7
Property 63039 photo 8
Property 63039 photo 9
Property 63039 photo 10
Property 63039 photo 11
Property 63039 photo 12
Property 63039 photo 13
Property 63039 photo 14
Property 63039 photo 15
Property 63039 photo 16
Property 63039 photo 17
Property 63039 photo 18
Property 63039 photo 19
Property 63039 photo 20
Property 63039 photo 21
Property 63039 photo 22
Property 63039 photo 23
Property 63039 photo 24
Property 63039 photo 25
Property 63039 photo 26
Property 63039 photo 27
Property 63039 photo 28
Property 63039 photo 29
Property 63039 photo 30
Property 63039 photo 31
Property 63039 photo 32
Property 63039 photo 33
Property 63039 photo 34
Property 63039 photo 35
Property 63039 photo 36
Property 63039 photo 37
Property 63039 photo 38
Property 63039 photo 39
Property 63039 photo 40
Property 63039 photo 41
Property 63039 photo 42
Property 63039 photo 43

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1981
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Korfu’da satılık 85 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, bahçe, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 54725
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 57507
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 4183 €/m²
  • Nesne kodu 61165
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
205 000 € 4100 €/m²
  • Nesne kodu 61175
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
235 000 € 4196 €/m²
  • Nesne kodu 61176
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 4148 €/m²
  • Nesne kodu 61194
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2717 €/m²
  • Nesne kodu 62800
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63039
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 63693
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 180 000 € 3214 €/m²
  • Nesne kodu 63711
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği