255 000 €
1275 €/m²
Property 6239 photo 1
Property 6239 photo 2
Property 6239 photo 3
Property 6239 photo 4
Property 6239 photo 5
Property 6239 photo 6
Property 6239 photo 7
Property 6239 photo 8
Property 6239 photo 9
Property 6239 photo 10
Property 6239 photo 11
Property 6239 photo 12
Property 6239 photo 13
Property 6239 photo 14
Property 6239 photo 15
Property 6239 photo 16
Property 6239 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2003
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 63 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Evia’da satılık 200 metrekare 2 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
310 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 24735
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 39028
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 1684 €/m²
  • Nesne kodu 40069
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 1825 €/m²
  • Nesne kodu 49626
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
310 000 € 1550 €/m²
  • Nesne kodu 51227
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
375 000 € 1913 €/m²
  • Nesne kodu 56034
  • Metrekare 196 m²
  • Rooms 5
Satılık
310 000 € 1240 €/m²
  • Nesne kodu 57197
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 7
Satılık
365 000 € 2433 €/m²
  • Nesne kodu 57789
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
279 000 € 1924 €/m²
  • Nesne kodu 59683
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
225 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 63634
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği