50 000 €
9 €/m²
Property 62226 photo 1
Property 62226 photo 2
Property 62226 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 5300 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 39087
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 39559
  • Metrekare 206 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
55 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 39976
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
55 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42360
  • Metrekare 712 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
60 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 42846
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 44968
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 45216
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48962
  • Metrekare 467 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 49298
  • Metrekare 425 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
60 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 51577
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği