265 000 € 260 000 €
5778 €/m²
Property 61662 photo 1
Property 61662 photo 2
Property 61662 photo 3
Property 61662 photo 4
Property 61662 photo 5
Property 61662 photo 6
Property 61662 photo 7
Property 61662 photo 8
Property 61662 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 375 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 45 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, bahçe, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 2828 €/m²
  • Nesne kodu 50642
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
265 000 € 3312 €/m²
  • Nesne kodu 50709
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
345 000 € 2923 €/m²
  • Nesne kodu 50913
  • Metrekare 118 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
365 000 € 3119 €/m²
  • Nesne kodu 51219
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 5
Satılık
385 000 € 5746 €/m²
  • Nesne kodu 51489
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 240 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 51563
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
248 000 € 2987 €/m²
  • Nesne kodu 51568
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
295 000 € 1787 €/m²
  • Nesne kodu 51778
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 5092 €/m²
  • Nesne kodu 51849
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
225 000 € 3082 €/m²
  • Nesne kodu 52255
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği