550 000 €
59 €/m²
Property 61645 photo 1
Property 61645 photo 2
Property 61645 photo 3
Property 61645 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık Arsa 9200 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 8480
  • Metrekare 5807 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
750 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 16498
  • Metrekare 5950 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
500 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 21400
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
500 000 € 395 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 26240
  • Metrekare 6750 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 28731
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
500 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 34596
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
700 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 37999
  • Metrekare 2281 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
500 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 41757
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
550 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 49274
  • Metrekare 48714 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
800 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 53070
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği