750 000 €
1000 €/m²
Property 4412 photo 1
Property 4412 photo 2
Property 4412 photo 3
Property 4412 photo 4
Property 4412 photo 5
Property 4412 photo 6
Property 4412 photo 7

Ayrıntılar

  • Plaj: широкий, песчаный
  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Diğer olanaklar: проведены вода и электричество
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 750 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 4412
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 670 000 € 169 €/m²
  • Nesne kodu 7091
  • Metrekare 3950 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 050 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 9828
  • Metrekare 21919 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
750 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 16498
  • Metrekare 5950 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 28731
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
700 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 37999
  • Metrekare 2281 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
850 000 € 856 €/m²
  • Nesne kodu 38000
  • Metrekare 992 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 100 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 40799
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
950 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 40830
  • Metrekare 9735 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
800 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 53070
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği