320 000 €
3516 €/m²
Property 61523 photo 1
Property 61523 photo 2
Property 61523 photo 3
Property 61523 photo 4
Property 61523 photo 5
Property 61523 photo 6
Property 61523 photo 7
Property 61523 photo 8
Property 61523 photo 9
Property 61523 photo 10
Property 61523 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 2000
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 12830 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 91 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, tente, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 6170 €/m²
  • Nesne kodu 65358
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 66015
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 5200 €/m²
  • Nesne kodu 65944
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 4153 €/m²
  • Nesne kodu 63932
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
307 600 € 6990 €/m²
  • Nesne kodu 63014
  • Metrekare 44 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
320 000 € 4266 €/m²
  • Nesne kodu 65385
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
431 000 € 5192 €/m²
  • Nesne kodu 65223
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 65349
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 6585 €/m²
  • Nesne kodu 65352
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
360 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 66063
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği