170 000 € 155 000 €
3100 €/m²
Property 61452 photo 1
Property 61452 photo 2
Property 61452 photo 3
Property 61452 photo 4
Property 61452 photo 5
Property 61452 photo 6
Property 61452 photo 7
Property 61452 photo 8
Property 61452 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2190 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 50 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 3508 €/m²
  • Nesne kodu 59435
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
147 000 € 3266 €/m²
  • Nesne kodu 60030
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
163 000 € 3622 €/m²
  • Nesne kodu 64885
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 2337 €/m²
  • Nesne kodu 60136
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 63425
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 6944 €/m²
  • Nesne kodu 63009
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
165 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 61701
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3787 €/m²
  • Nesne kodu 59804
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 2933 €/m²
  • Nesne kodu 60916
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 62330
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği