180 000 €
2338 €/m²
Property 60136 photo 1
Property 60136 photo 2
Property 60136 photo 3
Property 60136 photo 4
Property 60136 photo 5
Property 60136 photo 6
Property 60136 photo 7
Property 60136 photo 8
Property 60136 photo 9
Property 60136 photo 10
Property 60136 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 1973
  • Yenileme yılı: 2015
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 660 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 77 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 63507
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 9615 €/m²
  • Nesne kodu 62960
  • Metrekare 26 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
260 000 € 5909 €/m²
  • Nesne kodu 66010
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 2933 €/m²
  • Nesne kodu 60916
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 4512 €/m²
  • Nesne kodu 65311
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 4390 €/m²
  • Nesne kodu 65309
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
225 000 € 2884 €/m²
  • Nesne kodu 65364
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 1987 €/m²
  • Nesne kodu 63391
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 4180 €/m²
  • Nesne kodu 65116
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 3627 €/m²
  • Nesne kodu 65408
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği