190 000 €
1086 €/m²
Property 61307 photo 1
Property 61307 photo 2
Property 61307 photo 3
Property 61307 photo 4
Property 61307 photo 5
Property 61307 photo 6
Property 61307 photo 7
Property 61307 photo 8
Property 61307 photo 9
Property 61307 photo 10
Property 61307 photo 11
Property 61307 photo 12
Property 61307 photo 13
Property 61307 photo 14
Property 61307 photo 15
Property 61307 photo 16
Property 61307 photo 17
Property 61307 photo 18
Property 61307 photo 19
Property 61307 photo 20
Property 61307 photo 21
Property 61307 photo 22
Property 61307 photo 23
Property 61307 photo 24
Property 61307 photo 25
Property 61307 photo 26
Property 61307 photo 27
Property 61307 photo 28
Property 61307 photo 29
Property 61307 photo 30

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1964
  • Oda sayısı: 6
  • Koşul: Eski inşaat
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1900 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access
  • İç merdiven
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Selanik’te satılık 175 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, zemin kat bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, çim, kiler bulunmaktadır.

Ano Poli'nin kalbinde, Trigonion Kulesi'nin hemen yanında. Depo alanı olarak kullanılan bir bodrum katıyla birlikte iki kat üzerine yayılan bina, bağımsız bir stüdyo daireye dönüştürülerek kiraya verilebilir. Giriş kapısının hemen dışında bir araç park yeri mevcuttur veya ayrı bir garaj yapılabilir. yılında inşa edilen mülk, tadilat gerektirmektedir. Evin önünde arkeolojik bir alanla kesintisiz bir manzaraya sahiptir.

Ano Poli

Konum: Ano Poli, Selanik'in en yüksek ve en kuzeydeki bölgesidir ve Agiou Dimitriou Caddesi'nden Akropolis duvarlarına – Eptapyrgio'ya kadar uzanır.

Benzersiz Özellikler: Ano Poli, dar taş döşeli sokaklar ve şehre muhteşem manzaralar sunan pitoresk sokaklarıyla Selanik'in en tarihi ve geleneksel mahallelerinden biridir. Bölgede Kültür Bakanlığı tarafından koruma altına alınan ve bölgenin tarihini yansıtan evler bulunmaktadır. Ano Poli'nin en güzel yerlerinden biri Tsinaridir; burada geleneksel tavernalar ve mezze restoranları bulunabilir.

Erişilebilirlik: Bölge, Selanik'in merkezine yakın olup iki otobüs hattı bu bölgeye hizmet vermektedir.

Yatırım Potansiyeli: Ano Poli, Selanik'in en tarihi semtlerinden biri olup, her zaman alıcıların yoğun ilgisini çekmektedir. 4 stüdyoya dönüştürme imkanı. Aristoteles Üniversitesi'ne uzaklık 1 kilometre.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 13324
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 1419 €/m²
  • Nesne kodu 26368
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 2476 €/m²
  • Nesne kodu 58220
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
277 000 € 1846 €/m²
  • Nesne kodu 60734
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
235 000 € 1740 €/m²
  • Nesne kodu 60735
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
190 000 € 1085 €/m²
  • Nesne kodu 61307
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 6
Satılık
245 000 € 2041 €/m²
  • Nesne kodu 63976
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
225 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 64696
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği