265 000 €
590 €/m²
Property 60960 photo 1

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 1
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 16600 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access
  • Access for people with special needs
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 449 metrekare. Ticari alan 3 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 3978 €/m²
  • Nesne kodu 14675
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
300 000 € 714 €/m²
  • Nesne kodu 40841
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
215 000 € 1235 €/m²
  • Nesne kodu 40867
  • Metrekare 174 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
285 000 € 1748 €/m²
  • Nesne kodu 45891
  • Metrekare 163 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
220 000 € 745 €/m²
  • Nesne kodu 50568
  • Metrekare 295 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
285 000 € 712 €/m²
  • Nesne kodu 60958
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 2
Satılık
265 000 € 590 €/m²
  • Nesne kodu 60960
  • Metrekare 449 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği