Satılık - Yatırım, iş 163 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez Atina - Merkez - Merkez
285 000 €
1748 €/m²
Property 45891 photo 1
Property 45891 photo 2
Property 45891 photo 3
Property 45891 photo 4
Property 45891 photo 5
Property 45891 photo 6
Property 45891 photo 7
Property 45891 photo 8
Property 45891 photo 9
Property 45891 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Yenileme yılı: 2019
  • Isıtma: doğalgaz
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 163 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 3978 €/m²
  • Nesne kodu 14675
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
300 000 € 714 €/m²
  • Nesne kodu 40841
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
285 000 € 1748 €/m²
  • Nesne kodu 45891
  • Metrekare 163 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
285 000 € 712 €/m²
  • Nesne kodu 60958
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 2
Satılık
265 000 € 590 €/m²
  • Nesne kodu 60960
  • Metrekare 449 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği