87 000 €
1299 €/m²
Property 60914 photo 1
Property 60914 photo 2
Property 60914 photo 3
Property 60914 photo 4
Property 60914 photo 5
Property 60914 photo 6
Property 60914 photo 7
Property 60914 photo 8
Property 60914 photo 9
Property 60914 photo 10
Property 60914 photo 11
Property 60914 photo 12
Property 60914 photo 13

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2012
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 115 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 67 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca tente, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
80 000 € 2424 €/m²
  • Nesne kodu 56412
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 1
Önerilen Satılık
80 000 € 2424 €/m²
  • Nesne kodu 56417
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 1
Satılık
92 000 € 75 000 € 669 €/m²
  • Nesne kodu 56544
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 3
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56646
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56647
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 56648
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56649
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56650
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
90 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 58106
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
87 000 € 1298 €/m²
  • Nesne kodu 60914
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği