22 000 €
379 €/m²
Property 60758 photo 1
Property 60758 photo 2
Property 60758 photo 3
Property 60758 photo 4
Property 60758 photo 5
Property 60758 photo 6
Property 60758 photo 7
Property 60758 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 60000 m
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access

Açıklama

Kuzey Yunanistan’da satılık 58 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
30 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 35279
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 28000 m

Bülten aboneliği