Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1205 m² Selanik çevresinde
Yunanistan
Selanik
Selanik - Banliyöler
Thermaikos Belediyesi
Agia Triada
50 000 €
41 €/m²
Nesne kodu
45448
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1205 m²
Bölge
Selanik çevresi
Location
Agia Triada (Thermaikos Belediyesi) | Selanik - Banliyöler (Selanik)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1150 m
Havaalanına uzaklık:
17 km
Açıklama
Satılık Arsa 1205 metrekare Selanik çevresinde. Daire ruhsatlı 150 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
60 000 €
14 €/m²
Arsa 4200 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
62252
Metrekare
4200 m²
Denize uzaklık
4500 m
Satılık
70 000 €
233 €/m²
Arsa 300 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
49427
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
50 000 €
5 €/m²
Arsa 9000 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
42075
Metrekare
9000 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
55 000 €
22 €/m²
Arsa 2500 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
62156
Metrekare
2500 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
65 000 €
112 €/m²
Arsa 580 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
35077
Metrekare
580 m²
Denize uzaklık
16000 m
Satılık
68 000 €
12 €/m²
Arsa 5300 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
56500
Metrekare
5300 m²
Denize uzaklık
17000 m
Satılık
67 000 €
382 €/m²
Arsa 175 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
63519
Metrekare
175 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
53 000 €
90 €/m²
Arsa 586 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
41705
Metrekare
586 m²
Denize uzaklık
15000 m
Satılık
55 000 €
53 000 €
182 €/m²
Arsa 290 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
61198
Metrekare
290 m²
Denize uzaklık
900 m
Satılık
50 000 €
41 €/m²
Arsa 1205 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
45448
Metrekare
1205 m²
Denize uzaklık
1150 m
Maria Athanasiadou
+30 2310 591 431
marathanasiadou@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat