180 000 €
25 €/m²
Property 6050 photo 1
Property 6050 photo 2
Property 6050 photo 3
Property 6050 photo 4
Property 6050 photo 5
Property 6050 photo 6
Property 6050 photo 7
Property 6050 photo 8
Property 6050 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 7000 metrekare Selanik’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Arsa üzerinde 170 meyve ağacı var ve ayrıca 140 arı kovanının bulunduğu bir arı kovanının yanı sıra daha önce bir traktör için garaj olarak kullanılan bir depo odası da var.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 6050
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Nesne kodu 7847
  • Metrekare 143 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
185 000 € 1241 €/m²
  • Nesne kodu 7856
  • Metrekare 149 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 23750
  • Metrekare 596 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
165 000 € 733 €/m²
  • Nesne kodu 41568
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 49478
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52249
  • Metrekare 5856 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 495 €/m²
  • Nesne kodu 59354
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 867 €/m²
  • Nesne kodu 64003
  • Metrekare 173 m²
  • Denize uzaklık 23000 m

Bülten aboneliği