320 000 €
3556 €/m²
Property 60397 photo 1
Property 60397 photo 2
Property 60397 photo 3
Property 60397 photo 4
Property 60397 photo 5
Property 60397 photo 6
Property 60397 photo 7
Property 60397 photo 8
Property 60397 photo 9
Property 60397 photo 10
Property 60397 photo 11
Property 60397 photo 12
Property 60397 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat: 5. kat
  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 8300 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 90 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 3387 €/m²
  • Nesne kodu 66061
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 5
Satılık
280 500 € 6841 €/m²
  • Nesne kodu 63011
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
350 000 € 4216 €/m²
  • Nesne kodu 65229
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 4
Satılık
307 600 € 6990 €/m²
  • Nesne kodu 63014
  • Metrekare 44 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
426 000 € 3276 €/m²
  • Nesne kodu 65119
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 6545 €/m²
  • Nesne kodu 64833
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
420 000 € 7241 €/m²
  • Nesne kodu 65475
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
305 000 € 4841 €/m²
  • Nesne kodu 63704
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
431 000 € 5192 €/m²
  • Nesne kodu 65223
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 65010
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği