250 000 €
6944 €/m²
Property 60150 photo 1
Property 60150 photo 2
Property 60150 photo 3
Property 60150 photo 4
Property 60150 photo 5
Property 60150 photo 6
Property 60150 photo 7
Property 60150 photo 8
Property 60150 photo 9
Property 60150 photo 10
Property 60150 photo 11
Property 60150 photo 12
Property 60150 photo 13
Property 60150 photo 14
Property 60150 photo 15
Property 60150 photo 16
Property 60150 photo 17
Property 60150 photo 18
Property 60150 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 11
  • Kat: 4. kat
  • Yapım Yılı: 2003
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 1
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 49 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Wifi
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 36 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Pire’de Yenilenmiş Apartman Binası – Golden Visa İçin Uygun!

Ticari Mülklerin Konuta Dönüştürülmesi:

Artık konuta dönüştürülen ticari mülklere 250.000 € yatırım yapabilirsiniz.

Konum: Psaron 27 & Methonis 88, Pire (Merkez – Liman)

D20 numaralı daire, Atina’nın en tarihi ve en canlı bölgelerinden biri olan Pire’nin merkezinde, Avrupa’nın en büyük ve en yoğun limanlarından birine doğrudan erişimi olan mükemmel bir konumda yer almaktadır.

Pire Limanı, her yıl binlerce turisti ağırlayan kruvaziyer gemileri için popüler bir destinasyondur. Liman, kruvaziyer yolcuları için modern tesisler ve hizmetler sunmaktadır.

Ayrıca bu liman, hem yurtiçi hem de uluslararası feribot seferleri için bir merkez görevi görmekte olup, çeşitli Yunan adalarına ve ana kara destinasyonlarına ulaşım sağlamaktadır.

Pire ayrıca önemli altyapı geliştirmelerinden geçmiştir:

  • Metro, tramvay ve otobüs ağı sayesinde Atina ile iyi bağlantılara sahiptir, iki şehir arasında ulaşım oldukça rahattır.
  • Geniş hizmet yelpazesine sahip, donanımlı hastaneler ve klinikler bulunmaktadır.
  • Çok sayıda devlet ve özel okulun yanı sıra çeşitli akademik programlar sunan üniversiteler ve teknik enstitüler yer almaktadır.
  • Yerel pazarlardan modern alışveriş merkezlerine kadar uzanan geniş bir mağaza çeşitliliğine sahiptir.

Metro İstasyonlarına Uzaklıklar:

Atina Havalimanı’ndan Pire Limanı’na doğrudan bağlantı mevcuttur.

  • Pire: 1300 m (yürüyerek 18 dakika)
  • Maniatika: 1200 m (yürüyerek 17 dakika)

Diğer İlgi Noktaları:

  • Kastraki Parkı: 600 m (yürüyerek 9 dakika)
  • Pire Merkez Limanı: 600 m (yürüyerek 9 dakika)

Genel Bina Bilgileri:

  • Toplam Alan: 2361 m²
  • Arsa Alanı: 424 m²
  • Kat Sayısı: 11
  • İnşaat Yılı: 2003
  • Mevcut Durum: Lüks daireler oluşturmak üzere renovasyon aşamasında

Altyapı:

  • İkinci Bodrum Kat: 9 otopark alanı (153 m²) – Her biri 20.000 € fiyatla ayrı olarak satılmaktadır (2 otopark alanı rezerve edilmiştir)
  • Birinci Bodrum Kat: 10 otopark alanı ve depo alanları (458.88 m²) – Her biri 20.000 € fiyatla ayrı olarak satılmaktadır (2 otopark alanı rezerve edilmiştir)

Binadaki tüm mevcut daireleri [Buradan] görebilirsiniz.

Görseller, D2, D13 ve D33 numaralı dairelere aittir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
225 000 € 3082 €/m²
  • Nesne kodu 52255
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 2526 €/m²
  • Nesne kodu 56341
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 220 000 € 2682 €/m²
  • Nesne kodu 56643
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 2555 €/m²
  • Nesne kodu 56793
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 1906 €/m²
  • Nesne kodu 57458
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Nesne kodu 57707
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 162 000 € 2571 €/m²
  • Nesne kodu 58280
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 2716 €/m²
  • Nesne kodu 60192
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 175 000 € 4069 €/m²
  • Nesne kodu 60384
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 2444 €/m²
  • Nesne kodu 60552
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği