Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2700 m² Athos’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Aristo
Pirgadikya
550 000 €
203 €/m²
Nesne kodu
5921
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2700 m²
Bölge
Athos (Chalkidiki)
Location
Pirgadikya (Aristo) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
40 m
En yakın şehire uzaklık:
1 km
Havaalanına uzaklık:
66 km
Açıklama
Satılık Arsa 2700 metrekare Athos’da (Chalkidiki).
Konum
Benzer öğeler
Satılık
600 000 €
580 000 €
44 €/m²
Arsa 12991 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
63190
Metrekare
12991 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
490 000 €
75 €/m²
Arsa 6450 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
5985
Metrekare
6450 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
540 000 €
108 €/m²
Arsa 4959 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
61751
Metrekare
4959 m²
Denize uzaklık
190 m
Satılık
540 000 €
76 €/m²
Arsa 7089 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
38293
Metrekare
7089 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
500 000 €
50 €/m²
Arsa 10000 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
46559
Metrekare
10000 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
800 000 €
62 €/m²
Arsa 12750 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
45819
Metrekare
12750 m²
Denize uzaklık
250 m
Satılık
765 000 €
67 €/m²
Arsa 11300 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
4600
Metrekare
11300 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
500 000 €
170 000 €
35 €/m²
Arsa 4765 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
31995
Metrekare
4765 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
700 000 €
875 €/m²
Arsa 800 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
48716
Metrekare
800 m²
Denize uzaklık
200 m
Önerilen
Satılık
450 000 €
56 €/m²
Arsa 8000 m² Athos (Chalkidiki)
Athos (Chalkidiki)
Nesne kodu
61085
Metrekare
8000 m²
Denize uzaklık
50 m
Maria Kabani
+30 23750 20330
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar