90 000 €
3000 €/m²
Property 59017 photo 1
Property 59017 photo 2
Property 59017 photo 3
Property 59017 photo 4
Property 59017 photo 5
Property 59017 photo 6
Property 59017 photo 7
Property 59017 photo 8
Property 59017 photo 9
Property 59017 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 1
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 30 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 3513 €/m²
  • Nesne kodu 44558
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
101 000 € 1836 €/m²
  • Nesne kodu 48294
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 59015
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
90 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 59017
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1
Satılık
115 000 € 2169 €/m²
  • Nesne kodu 62379
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
125 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 62423
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
105 000 € 1050 €/m²
  • Nesne kodu 62472
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 1
Satılık
130 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 62793
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
125 000 € 2232 €/m²
  • Nesne kodu 63713
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
95 000 € 2714 €/m²
  • Nesne kodu 65602
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği