Satılık - Yatırım, iş 1375 m² Athos’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Aristo Pirgadikya
1 100 000 € 900 000 €
655 €/m²
Property 5901 photo 1
Property 5901 photo 2
Property 5901 photo 3
Property 5901 photo 4
Property 5901 photo 5
Property 5901 photo 6
Property 5901 photo 7
Property 5901 photo 8
Property 5901 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 64 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Athos’da (Chalkidiki) satılık iş amaçlı 1375 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 900 000 € 654 €/m²
  • Nesne kodu 5901
  • Metrekare 1375 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
900 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 26852
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 275 m
Satılık
1 200 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 43048
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 100 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 43302
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 70 m

Bülten aboneliği