İstek üzeri
Property 57295 photo 1
Property 57295 photo 2
Property 57295 photo 3
Property 57295 photo 4
Property 57295 photo 5
Property 57295 photo 6
Property 57295 photo 7
Property 57295 photo 8
Property 57295 photo 9
Property 57295 photo 10
Property 57295 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2023
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Denize mesafe: 2400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Girit’te satılık iş amaçlı 298 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 600 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 50830
  • Metrekare 800 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 500 000 € 5244 €/m²
  • Nesne kodu 51013
  • Metrekare 286 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
4 600 000 € 6084 €/m²
  • Nesne kodu 51475
  • Metrekare 756 m²
  • Rooms 12
Satılık
1 200 000 € 800 000 € 2388 €/m²
  • Nesne kodu 51579
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 139 m
Satılık
855 000 € 2850 €/m²
  • Nesne kodu 52634
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 160 000 € 960 000 € 1371 €/m²
  • Nesne kodu 52939
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
400 000 € 3636 €/m²
  • Nesne kodu 54646
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 25 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 55853
  • Metrekare 2586 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
900 000 € 3529 €/m²
  • Nesne kodu 56741
  • Metrekare 255 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği