230 000 €
2556 €/m²
Property 56793 photo 1
Property 56793 photo 2
Property 56793 photo 3
Property 56793 photo 4
Property 56793 photo 5
Property 56793 photo 6
Property 56793 photo 7
Property 56793 photo 8
Property 56793 photo 9
Property 56793 photo 10
Property 56793 photo 11
Property 56793 photo 12
Property 56793 photo 13
Property 56793 photo 14
Property 56793 photo 15
Property 56793 photo 16
Property 56793 photo 17
Property 56793 photo 18
Property 56793 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 1984
  • Yenileme yılı: 2008
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2900 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Hizmetler

  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 90 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
295 000 € 4214 €/m²
  • Nesne kodu 63667
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 3550 €/m²
  • Nesne kodu 65438
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 64961
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
270 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 65354
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 66014
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65243
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 1
Satılık
270 000 € 9310 €/m²
  • Nesne kodu 65350
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
210 000 € 2800 €/m²
  • Nesne kodu 65365
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 3642 €/m²
  • Nesne kodu 63823
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği