675 000 €
3750 €/m²
Property 56769 photo 1
Property 56769 photo 2
Property 56769 photo 3
Property 56769 photo 4
Property 56769 photo 5
Property 56769 photo 6
Property 56769 photo 7
Property 56769 photo 8
Property 56769 photo 9
Property 56769 photo 10
Property 56769 photo 11
Property 56769 photo 12
Property 56769 photo 13
Property 56769 photo 14
Property 56769 photo 15
Property 56769 photo 16
Property 56769 photo 17
Property 56769 photo 18
Property 56769 photo 19

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1989
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 14 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 180 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
745 000 € 4656 €/m²
  • Nesne kodu 34315
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
800 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 36714
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6896 €/m²
  • Nesne kodu 36956
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 4320 €/m²
  • Nesne kodu 38732
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
960 000 € 7007 €/m²
  • Nesne kodu 50743
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 1975 €/m²
  • Nesne kodu 52316
  • Metrekare 405 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
950 000 € 5757 €/m²
  • Nesne kodu 52988
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
665 000 € 7388 €/m²
  • Nesne kodu 53094
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
896 000 € 8784 €/m²
  • Nesne kodu 56037
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği