Satılık - Arsa 825 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
100 000 € 89 000 €
107 €/m²
Property 5667 photo 1
Property 5667 photo 2
Property 5667 photo 3
Property 5667 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık Arsa 825 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 50294
  • Metrekare 1222 m²
  • Denize uzaklık 8200 m
Satılık
100 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 51329
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
100 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 56031
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
95 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 57684
  • Metrekare 5002 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
100 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 57706
  • Metrekare 8781 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
100 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 58099
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
100 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 58138
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 60025
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
90 000 € 459 €/m²
  • Nesne kodu 61050
  • Metrekare 196 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
105 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 61454
  • Metrekare 2470 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği