Satılık - Arsa 305 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
130 000 €
426 €/m²
Property 5651 photo 1
Property 5651 photo 2
Property 5651 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 305 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 30770
  • Metrekare 901 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
170 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 31738
  • Metrekare 1054 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
170 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 32607
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
180 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 33563
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
175 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 33679
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
190 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 33834
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
180 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 35066
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
190 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 36302
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
190 000 € 150 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 38953
  • Metrekare 8104 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
180 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 42239
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği