Satılık - Arsa 11799 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Hanya
1 280 000 €
108 €/m²
Property 54603 photo 1
Property 54603 photo 2
Property 54603 photo 3
Property 54603 photo 4
Property 54603 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 7,5 km

Açıklama

Satılık Arsa 11799 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 1900 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 227 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 38407
  • Metrekare 24820 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Nesne kodu 38565
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 070 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 38960
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
1 760 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 40470
  • Metrekare 55000 m²
  • Denize uzaklık 460 m
Satılık
1 280 000 € 527 €/m²
  • Nesne kodu 40583
  • Metrekare 2425 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 060 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 41899
  • Metrekare 86000 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
1 050 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44361
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
1 700 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 44681
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 830 m
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
1 500 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 46043
  • Metrekare 19000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği