75 000 €
37 €/m²
Property 5448 photo 1
Property 5448 photo 2
Property 5448 photo 3
Property 5448 photo 4
Property 5448 photo 5
Property 5448 photo 6
Property 5448 photo 7
Property 5448 photo 8
Property 5448 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 67 km

Açıklama

Satılık Arsa 2008 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60071
  • Metrekare 2158 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Önerilen Satılık
90 000 € 434 €/m²
  • Nesne kodu 60183
  • Metrekare 207 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
70 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 60395
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 60492
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
105 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 60519
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
110 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 60553
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
80 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 60695
  • Metrekare 734 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
105 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 60728
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
95 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 60943
  • Metrekare 16726 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Önerilen Satılık
100 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 61412
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 870 m

Bülten aboneliği