700 000 €
2333 €/m²
Property 5441 photo 1
Property 5441 photo 2
Property 5441 photo 3
Property 5441 photo 4
Property 5441 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 40 m

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Attiki’de satılık 300 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. zemin kat 3 yatak odası, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bahçe, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 5441
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 7
Satılık
674 650 € 2418 €/m²
  • Nesne kodu 11617
  • Metrekare 279 m²
  • Rooms 5
Satılık
860 000 € 3909 €/m²
  • Nesne kodu 12902
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 3
Satılık
750 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 14152
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 11
Satılık
650 000 € 2031 €/m²
  • Nesne kodu 25949
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 6
Satılık
800 000 € 3088 €/m²
  • Nesne kodu 36993
  • Metrekare 259 m²
  • Rooms 6
Satılık
620 000 € 2296 €/m²
  • Nesne kodu 54317
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 5
Satılık
930 000 € 4061 €/m²
  • Nesne kodu 54696
  • Metrekare 229 m²
  • Rooms 5
Satılık
740 000 € 7400 €/m²
  • Nesne kodu 56983
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
720 000 € 3272 €/m²
  • Nesne kodu 65215
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği