Satılık - Mezonet 300 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Maratonlar
600 000 €
2000 €/m²
Property 4029 photo 1
Property 4029 photo 2
Property 4029 photo 3
Property 4029 photo 4
Property 4029 photo 5
Property 4029 photo 6
Property 4029 photo 7
Property 4029 photo 8
Property 4029 photo 9
Property 4029 photo 10
Property 4029 photo 11
Property 4029 photo 12
Property 4029 photo 13
Property 4029 photo 14
Property 4029 photo 15
Property 4029 photo 16
Property 4029 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 6
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 300 metrekare mezonet. Mezonet 4 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. zemin kat salon, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. 2. kat salon, bir tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, çim, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 5441
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 7
Satılık
550 000 € 4583 €/m²
  • Nesne kodu 6403
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
580 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 7520
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
520 000 € 4160 €/m²
  • Nesne kodu 8412
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
590 000 € 2622 €/m²
  • Nesne kodu 11348
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 5
Satılık
674 650 € 2418 €/m²
  • Nesne kodu 11617
  • Metrekare 279 m²
  • Rooms 5
Satılık
860 000 € 3909 €/m²
  • Nesne kodu 12902
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 3
Satılık
750 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 14152
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 11
Satılık
550 000 € 2244 €/m²
  • Nesne kodu 16355
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 8
Satılık
525 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 23786
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği