Satılan

Satılık - Daire 80 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
110 000 €
1375 €/m²
Property 538 photo 1
Property 538 photo 2
Property 538 photo 3
Property 538 photo 4
Property 538 photo 5
Property 538 photo 6
Property 538 photo 7
  • Nesne kodu 538
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 80 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 3: гостиная-кухня, 2 сальные, 2 кладовые и большие балконы
  • Diğer olanaklar: отопление
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör

Açıklama

Selanik’te satılık 80 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61643
  • Metrekare 20 m²
  • Rooms 1
Satılık
130 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 61730
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
148 000 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 62218
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2133 €/m²
  • Nesne kodu 62347
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
145 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 62406
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 3043 €/m²
  • Nesne kodu 62562
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 63488
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği