200 000 €
2105 €/m²
Property 53076 photo 1
Property 53076 photo 2
Property 53076 photo 3
Property 53076 photo 4
Property 53076 photo 5
Property 53076 photo 6
Property 53076 photo 7
Property 53076 photo 8
Property 53076 photo 9
Property 53076 photo 10
Property 53076 photo 11
Property 53076 photo 12
Property 53076 photo 13

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1972
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Tatil evi

Açıklama

Attiki’de satılık 95 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 24128
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
260 000 € 942 €/m²
  • Nesne kodu 45234
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
168 000 € 740 €/m²
  • Nesne kodu 12746
  • Metrekare 227 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
200 000 € 1069 €/m²
  • Nesne kodu 31360
  • Metrekare 187 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği