Satılan
280 000 € 265 000 €
2819 €/m²
Property 52020 photo 1
Property 52020 photo 2
Property 52020 photo 3
Property 52020 photo 4
Property 52020 photo 5
Property 52020 photo 6
Property 52020 photo 7
Property 52020 photo 8
Property 52020 photo 9
Property 52020 photo 10
Property 52020 photo 11
Property 52020 photo 12
Property 52020 photo 13
Property 52020 photo 14
Property 52020 photo 15
Property 52020 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2023
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 80 m
  • En yakın şehire uzaklık: 20 km
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Girit’te satılık 94 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, bahçe, ısıtma, bulunmaktadır.

Gayrimenkul reserve edilmiştir!

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 2823 €/m²
  • Nesne kodu 33752
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 2043 €/m²
  • Nesne kodu 49454
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 6
Satılık
353 500 € 310 000 € 2818 €/m²
  • Nesne kodu 50242
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 56378
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 56379
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
342 000 € 2478 €/m²
  • Nesne kodu 57226
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 5
Önerilen Satılık
399 000 € 1882 €/m²
  • Nesne kodu 58339
  • Metrekare 212 m²
  • Rooms 5
Satılık
320 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 62321
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 5471 €/m²
  • Nesne kodu 64535
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 1
Satılık
320 000 € 3047 €/m²
  • Nesne kodu 64567
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği