Ayrılmış
260 000 €
4815 €/m²
Property 51847 photo 1
Property 51847 photo 2
Property 51847 photo 3
Property 51847 photo 4
Property 51847 photo 5
Property 51847 photo 6
Property 51847 photo 7
Property 51847 photo 8
Property 51847 photo 9
Property 51847 photo 10
Property 51847 photo 11
Property 51847 photo 12
Property 51847 photo 13
Property 51847 photo 14
Property 51847 photo 15
Property 51847 photo 16
Property 51847 photo 17
Property 51847 photo 18
Property 51847 photo 19
Property 51847 photo 20
Property 51847 photo 21
Property 51847 photo 22
Property 51847 photo 23
Property 51847 photo 24
Property 51847 photo 25

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Açıklama

Atina’da satılık 54 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Gayrimenkul reserve edilmiştir!

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 65210
  • Metrekare 26 m²
  • Rooms 2
Satılık
265 000 € 6022 €/m²
  • Nesne kodu 66012
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 65812
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 1702 €/m²
  • Nesne kodu 65594
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
225 000 € 2884 €/m²
  • Nesne kodu 65364
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
232 000 € 6105 €/m²
  • Nesne kodu 65217
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 64821
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
350 000 € 4216 €/m²
  • Nesne kodu 65229
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 4
Satılık
255 000 € 4180 €/m²
  • Nesne kodu 65116
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği