374 000 €
93 €/m²
Property 51459 photo 1
Property 51459 photo 2
Property 51459 photo 3
Property 51459 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 4012 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
427 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 32314
  • Metrekare 5695 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
320 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 32468
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
473 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 32511
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
477 500 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 32758
  • Metrekare 955 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 33319
  • Metrekare 4616 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
550 000 € 407 €/m²
  • Nesne kodu 33356
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
320 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34223
  • Metrekare 8700 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
300 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 34471
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
525 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34771
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
320 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 35606
  • Metrekare 12728 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği