Satılık - Villa 440 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Siteia Mochlos
4 000 000 €
9091 €/m²
Property 51440 photo 1
Property 51440 photo 2
Property 51440 photo 3
Property 51440 photo 4
Property 51440 photo 5
Property 51440 photo 6
Property 51440 photo 7
Property 51440 photo 8
Property 51440 photo 9
Property 51440 photo 10
Property 51440 photo 11
Property 51440 photo 12
Property 51440 photo 13
Property 51440 photo 14
Property 51440 photo 15
Property 51440 photo 16
Property 51440 photo 17
Property 51440 photo 18
Property 51440 photo 19
Property 51440 photo 20
Property 51440 photo 21
Property 51440 photo 22
Property 51440 photo 23
Property 51440 photo 24
Property 51440 photo 25
Property 51440 photo 26
Property 51440 photo 27
Property 51440 photo 28
Property 51440 photo 29
Property 51440 photo 30
Property 51440 photo 31
Property 51440 photo 32
Property 51440 photo 33

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2014
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Denize mesafe: 20 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Açıklama

Girit’te satılık 440 metrekare 2-katlı villa. Bodrum katı 3 yatak odası, 2 kiler mevcuttur. zemin kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 5 duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Nesne kodu 51148
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
4 000 000 € 9090 €/m²
  • Nesne kodu 51440
  • Metrekare 440 m²
  • Rooms 7
Satılık
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Nesne kodu 56468
  • Metrekare 726 m²
  • Rooms 10
Satılık
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 58324
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 4
Satılık
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Nesne kodu 58524
  • Metrekare 319 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
5 500 000 € 6962 €/m²
  • Nesne kodu 64035
  • Metrekare 790 m²
  • Rooms 9

Bülten aboneliği