Satılık - Arsa 3391 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi Ormos Panagias
300 000 €
88 €/m²
Property 5122 photo 1
Property 5122 photo 2
Property 5122 photo 3
Property 5122 photo 4
Property 5122 photo 5
Property 5122 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 350 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4000 km
  • Havaalanına uzaklık: 96 km

Açıklama

Satılık Arsa 3391 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 5122
  • Metrekare 3391 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
250 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 6626
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
315 000 € 250 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 10762
  • Metrekare 3100 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
330 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 11395
  • Metrekare 7125 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
250 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 11424
  • Metrekare 4123 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
440 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 14353
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
400 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 18731
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
350 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 18732
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
280 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 18989
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
300 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 19485
  • Metrekare 8268 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği