Satılan

Satılık - Daire 40 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
45 500 €
1138 €/m²
Property 497 photo 1
Property 497 photo 2
Property 497 photo 3
Property 497 photo 4
Property 497 photo 5
Property 497 photo 6
Property 497 photo 7
Property 497 photo 8
Property 497 photo 9
Property 497 photo 10
Property 497 photo 11
Property 497 photo 12
  • Nesne kodu 497
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 40 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 2: салон с кухней и комната, ванная
  • Diğer olanaklar: отопление, рядом будет построена станция метро, квартира 50 кв.м с одной спальной - 40 500 евро, квартира 60 кв.м. и 70 кв.м с двумя спальными - 60 000 евро и 80 000 евро соответственно.
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Selanik’te satılık 40 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
64 000 € 2206 €/m²
  • Nesne kodu 63795
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 1
Satılık
68 000 € 2266 €/m²
  • Nesne kodu 64155
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
65 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 64439
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
63 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 64564
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Yatırım Satılık
68 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 64669
  • Metrekare 20 m²
  • Rooms 1
Satılık
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 64684
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
62 000 € 2480 €/m²
  • Nesne kodu 64905
  • Metrekare 25 m²
  • Rooms 1
Satılık
46 000 € 1314 €/m²
  • Nesne kodu 64911
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
68 000 € 1172 €/m²
  • Nesne kodu 64962
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
68 000 € 2344 €/m²
  • Nesne kodu 65527
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği