Satılan
Property 48755 photo 1
Property 48755 photo 2
Property 48755 photo 3
Property 48755 photo 4
Property 48755 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2022
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access for people with special needs

Açıklama

Selanik’te satılık 78 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Kiralık
den 400 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 64523
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
143 000 € 4766 €/m²
  • Nesne kodu 64534
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
310 000 € 3444 €/m²
  • Nesne kodu 64543
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 64546
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3555 €/m²
  • Nesne kodu 64548
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
129 000 € 3685 €/m²
  • Nesne kodu 64554
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
63 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 64564
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
70 000 € 1272 €/m²
  • Nesne kodu 64565
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
82 000 € 1490 €/m²
  • Nesne kodu 64568
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64579
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği