Satılan
485 000 €
4491 €/m²
Property 47782 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2022
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1100 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Atina’da satılık 108 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Nesne kodu 58253
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3
Satılık
520 000 € 8387 €/m²
  • Nesne kodu 58357
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
497 000 € 4688 €/m²
  • Nesne kodu 58947
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
440 000 € 5432 €/m²
  • Nesne kodu 58948
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 3883 €/m²
  • Nesne kodu 58949
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
404 000 € 4590 €/m²
  • Nesne kodu 58950
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
491 000 € 4676 €/m²
  • Nesne kodu 58952
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
416 000 € 4378 €/m²
  • Nesne kodu 58953
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
473 000 € 4592 €/m²
  • Nesne kodu 58956
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
411 000 € 4670 €/m²
  • Nesne kodu 58959
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği