Satılan

Satılık - Daire 125 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Glifada
385 000 €
3080 €/m²
Property 47707 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2011
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Atina’da satılık 125 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
530 000 € 4491 €/m²
  • Nesne kodu 65334
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
553 000 € 6583 €/m²
  • Nesne kodu 65337
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
536 000 € 6536 €/m²
  • Nesne kodu 65340
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 4266 €/m²
  • Nesne kodu 65385
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
530 000 € 4240 €/m²
  • Nesne kodu 65448
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
425 000 € 4086 €/m²
  • Nesne kodu 65462
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 4
Satılık
420 000 € 7241 €/m²
  • Nesne kodu 65475
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 5696 €/m²
  • Nesne kodu 65493
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 4200 €/m²
  • Nesne kodu 65578
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 2941 €/m²
  • Nesne kodu 65643
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği