Satılık - Villa 115 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Sani
1 200 000 €
10435 €/m²
Property 46847 photo 1
Property 46847 photo 2
Property 46847 photo 3
Property 46847 photo 4
Property 46847 photo 5
Property 46847 photo 6
Property 46847 photo 7
Property 46847 photo 8
Property 46847 photo 9
Property 46847 photo 10
  • Nesne kodu 46847
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 115 m²
  • Arazi büyüklüğü 1000 m²
  • Bölge Kassandra (Chalkidiki)
  • Location Sani (Kassandra) | Halkidiki (Makedonya)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1998
  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 10 km
  • Havaalanına uzaklık: 72 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

Kassandra’da (Chalkidiki) satılık 115 metrekare 2-katlı villa. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, yüzme havuzu, otopark, çim, barbekü, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği