Satılan
İstek üzeri
Property 46061 photo 1
Property 46061 photo 2
Property 46061 photo 3
Property 46061 photo 4
Property 46061 photo 5
Property 46061 photo 6
Property 46061 photo 7
Property 46061 photo 8
Property 46061 photo 9
Property 46061 photo 10
Property 46061 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1964
  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 90 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 6944 €/m²
  • Nesne kodu 62803
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Satılık
261 000 € 6365 €/m²
  • Nesne kodu 62804
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 6756 €/m²
  • Nesne kodu 62805
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 62867
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
299 000 € 6361 €/m²
  • Nesne kodu 62955
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
293 000 € 6369 €/m²
  • Nesne kodu 62956
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
250 000 € 11363 €/m²
  • Nesne kodu 62959
  • Metrekare 22 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
250 000 € 9615 €/m²
  • Nesne kodu 62960
  • Metrekare 26 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
250 000 € 8333 €/m²
  • Nesne kodu 62961
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
250 000 € 7812 €/m²
  • Nesne kodu 62967
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği