Satılık - Arsa 20700 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Sani
1 275 000 €
61 €/m²
Property 19776 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2200 m
  • Havaalanına uzaklık: 55 km

Açıklama

Satılık Arsa 20700 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1000 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 28637
  • Metrekare 28500 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 1699
  • Metrekare 4286 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği