Satılık - Otel 900 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi
İstek üzeri
Property 449 photo 1
Property 449 photo 2
Property 449 photo 3
Property 449 photo 4
Property 449 photo 5
Property 449 photo 6
Property 449 photo 7
Property 449 photo 8
Property 449 photo 9
Property 449 photo 10
Property 449 photo 11
Property 449 photo 12
Property 449 photo 13
Property 449 photo 14
Property 449 photo 15
Property 449 photo 16
Property 449 photo 17
Property 449 photo 18
Property 449 photo 19
Property 449 photo 20
Property 449 photo 21
Property 449 photo 22
Property 449 photo 23
Property 449 photo 24
Property 449 photo 25
Property 449 photo 26
Property 449 photo 27
Property 449 photo 28
Property 449 photo 29
Property 449 photo 30
Property 449 photo 31
Property 449 photo 32
Property 449 photo 33
Property 449 photo 34
Property 449 photo 35
Property 449 photo 36
Property 449 photo 37
Property 449 photo 38
Property 449 photo 39
Property 449 photo 40
Property 449 photo 41
Property 449 photo 42
Property 449 photo 43
Property 449 photo 44
Property 449 photo 45

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный, первая линия от моря
  • Oda sayısı: 138: основное здание и бунгало
  • Diğer olanaklar: В комнатах индивидуальный кондиционер, балкон или терраса, душ, телевизор, телефон, минибар-холодильник
  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 12 km
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Açıklama

Sithonia’da (Chalkidiki) satılık 900 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Satılık: Sithonia yarımadası, Halkidiki'de, aile tatilleri için ideal mükemmel bir konumda otel.

Otel, tüm modern olanakları sağlayan 138 konforlu oda ve yüksek standartlı olanaklar sunmaktadır.

Spor tesisleri:

  • Ücretsiz: Futbol, voleybol, plaj voleybolu, basketbol, masa tenisi
  • Ekstra ücret: Tenis, masaj

Oda -larında:

  • 50 Superior Çift Kişilik Oda - Bahçe Manzaralı (21 m² – 2-3 kişi konaklayabilir)
  • 64 Junior Süit - Bahçe Manzaralı (31-33 m² – 2-5 kişilik)
  • 24 Junior Süit - Havuz Manzaralı (31-33 m² – 2-5 kişi kapasiteli)

Otel, özel bir plaja sadece 100 metre mesafede yer almaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 1923 €/m²
  • Nesne kodu 23881
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 24889
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 800 000 € 950 000 € 2617 €/m²
  • Nesne kodu 25003
  • Metrekare 363 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 600 000 € 3555 €/m²
  • Nesne kodu 27151
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
2 800 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 28691
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 100 000 € 3416 €/m²
  • Nesne kodu 31802
  • Metrekare 322 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
750 000 € 3348 €/m²
  • Nesne kodu 32211
  • Metrekare 224 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
2 750 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 33131
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
1 100 000 € 4583 €/m²
  • Nesne kodu 34975
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
3 300 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 36241
  • Metrekare 540 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği