Satılık - Müstakil ev 52 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
20 000 €
385 €/m²
Property 44845 photo 1
Property 44845 photo 2
Property 44845 photo 3
Property 44845 photo 4
Property 44845 photo 5
Property 44845 photo 6
Property 44845 photo 7
Property 44845 photo 8
Property 44845 photo 9

Ayrıntılar

  • Koşul: Eski inşaat
  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 9000 km
  • Havaalanına uzaklık: 8000 km

Açıklama

Korfu’da satılık 52 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
20 000 € 222 €/m²
  • Nesne kodu 37871
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
20 000 € 384 €/m²
  • Nesne kodu 44845
  • Metrekare 52 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
25 000 € 277 €/m²
  • Nesne kodu 37880
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
25 000 € 781 €/m²
  • Nesne kodu 35069
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği